25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków

Iłowa – lubuskie

Witamy mieszkańców Iławy! Firma Bosch Service Pawlik oferuje Państwu usługi z zakresu: naprawy wtryskiwaczy Common Rail (Bosch, Delphi, Denso i Siemens), naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów ciężarowych oraz pompy PLD firmy Bosch, naprawy pompowtryskiwaczy z samochodów osobowych grupy VAG (Audi, Volkswagen, Seat i Skoda) oraz naprawy turbosprężarek. Nasza firma cieszy się ogromną popularnością oraz dużym zaufaniem klientów. Miesięcznie regenerujemy ponad 800 sztuk wtryskiwaczy. Każda naprawa odbywa się na profesjonalnych urządzeniach, które gwarantują najwyższą precyzję podczas ustawiania i pomiarów dawek wtryskiwaczy. Równie istotne jest stosowanie części wysokiej jakości, dlatego wszystkie podzespoły naprawiane są na jedynych i słusznych, oryginalnych nowych częściach. Uruchomiliśmy także trzeci zakres regeneracji wtryskiwaczy, w którym wymieniane jest gniazdo wtrysku oraz końcówka. Praktycznie, oznacza to całkowicie nowe wnętrze wtryskiwacza w starej obudowie. Sztab naszych pracowników jest okresowo szkolony w siedzibie firmy Bosch, będąc tym samym na bieżąco o nowych technologiach. Wtryskiwacze jak i pompowtryski naprawiamy na stołach probierczych: EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Testy rozpylania końcówki, przeprowadzane są na Zapp Diesel Tech lub CRU2, które symulują pracę tych podzespołów na silniku w rzeczywistych warunkach. Z każdej naprawy, dołączany jest protokół z przeprowadzonych pomiarów, potwierdzający prawidłowo wykonaną regenerację. Na naprawione podzespoły, nasza firma udziela 12 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy!


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Kolejowa 4
Kod pocztowy: 68-120 Iłowa
Współrzędne GPS:
N 51° 29' 59.954'' E 15° 11' 54.38''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.